top of page

Hizmetlerimiz

Eğitim

 

Endüstri Mühendisliği Teknikleri Eğitimi ile

6331 sayılı kanun gereği her çalışanın alması gereken İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifika Eğitimleri

İşyeri Hekimi Hizmeti

 

6331 sayılı yasa gereği tüm işyerleri çalışan sayısı ile orantılı sürede İşyeri Hekimi ile çalışmak zorundadır. Doktorlarımızdan faydalanmak için bizi arayınız.

Mobil Sağlık Hizmeti

 

İşyerleri, çalışanlarına belirli periyotlarda meslek hastalığı ile ilgili tıbbi tahlil ve tekikleri yaptırmalıdırlar. Mobil Sağlık hizmetiyle herhangi bir iş gücü ve iş günü kaybına sebep olmaksızın, başka bir kuruluşa gitmeksizin, kendi çalıştıkları yerde yapmalarına olanak sağlayan mobilize edilmiş bir sağlık hizmeti sağlıyoruz.

Periyodik Kontroller

 

İşyerlerinde kullanılmakta olan tüm araç gereç ve ekipmanlardan kaynaklanabilecek istenmeyen olayları engellemek, ileride oluşabilecek problemlerden kaçınmak , kullanılan ekipmanların ömrünü uzatmak, uygun şatlarda çalışıp çalışmayacağını belirleme adına düzenli aralıklarla yapılan kontrol ve testlerdir. Bu testler tekniğin gerektirdiği uygun ekipmana,donanıma ve yeterli bilgi birikimine sahip sertifikalı ve anlaşmalı mühendisler tarafından yapılır.

İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti

 

6331 sayılı yasa gereği tüm işyerleri çalışan sayısı ile orantılı sürede A (Çok Tehlikeli), B (Tehlikeli) ya da C (Az Tehlikeli) sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ile çalışmak zorundadır. Uzmanlığımızdan faydalanmak için bizi arayınız.

Risk Değerlendirme

 

6331 sayılı yasa gereği her iş yerinin yaptırması gereken risk değerlendirme raporunun hazırlanması

Ortam Ölçümleri

 

6331 sayılı yasa gereği çıkartılmış bir çok yönetmelikle iş yerleri aşağıdaki ölçümlerden kendilerine uygun olanına yaptırmak zorundadırlar.

    Gürültü ölçümü
    Gürültü haritasının çizilmesi
    Aydınlatma ölçümü
    Sıcaklık Ölçümü
    Nem Ölçümü
    Hava Akım Hızı Ölçümü
    Toz ölçümü
    Gaz ölçümü
    Titreşim ölçümleri (El-kol ve vücut titreşimi ile binalarda,makinelerde sürekli titreşim ve darbe ile meydana gelen titreşim)

bottom of page